Haber

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör’ün Seçim Çağrısı

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tıp Seçimleri öncesi açıklama yayınladı. Yarın yapılacak seçim öncesi ‘sandık başına gidelim’ davetinde bulunan Güngör, “28 Mayıs seçimi ülkemizin bekası, bağımsızlığı ve geleceği için hayati önemdedir” dedi.

Başkan Güngör, mesajında ​​cumhurbaşkanlığı seçiminin değerine değindi. Vatandaşları davet eden Güngör, “Milletimiz 14 Mayıs’ta AK Parti’ye ve Cumhur İttifakına teveccühünü göstermiştir. 28 Mayıs seçimi ülkemizde Cumhurbaşkanlığı sisteminin kurulması açısından da çok önemlidir. 28 Mayıs seçimi bizim için çok önemlidir. ülkemizin bekası, bağımsızlığı ve geleceği için hayati öneme sahip. 14 Mayıs’ta çok şükür vatandaşlarımız rekor katılımla demokrasi örneğini verdi. Herkes sandığa gitti ve kendi görüşlerini dile getirdi. “Nasılsa kazandık” rehavetine kapılmadan, herkesin sandığa gitmesini ve demokratik yurttaşlık hakkını yerine getirmesini temenni ediyorum. Herkesi bu güzel ülke için, geleceğimiz için, kalkınma için oy vermeye davet ediyorum. Ülkemizin kalkınması ve doğru yönetilmesi. Cumhurbaşkanımızın önümüzdeki dönemde de ülkemizin yönetiminde direksiyon başındaki istikrarını devam ettirmesini temenni ediyorum. İstikrar çok daha keyifli günlere.” Vatandaşlarımız bu yönde oy kullanacak” dedi.

Başkan Güngör, mesajının sonunda güçlü ve büyük Türkiye için çalışmaya devam edeceklerini vurgulayarak, “İstikrar, barış, refah, gelecek ve yarınlar için sandıklara ve milli iradeye sahip çıkmak hepimizin görevidir” dedi. güçlü Türkiye inşallah yine Cumhurbaşkanımız kazanır ve ülkemiz yeniden istikrarlı bir şekilde yönetilmekten memnun olur.” refahını yükselterek yoluna devam edecektir.” – DENİZLİ

meric-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu