Haber

AK Parti’ye yakın yazar: Erdoğan’a acı haberi vermeliyim…

AK Parti’ye yakınlığıyla tanınan TV100 yazarı Fuat Uğur, bugün yazdığı yazıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve iktidar partisi yönetimini milletvekili adayları konusunda uyardı. Seçmenin ‘vatandaşlıktan’ bıktığını söyleyen Uğur, kiminle görüştüğüne ‘Aklımızda isim yok. Çünkü isim vermek istemiyoruz. olmamalı.”

Fuat Uğur’un yazısının ilgili bölümü şöyle:

Umarım kimse bu başlığı okuyup bana ‘Bizim partimizde böyle bir şey yok’ demeye çalışmaz. Ben inanmıyorum, AK Partililer de inanmıyor. Parti yönetimine ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a şu acı haberi vermek zorundayım:

Bazı illerde halk o kadar öfkeli ki, tekrar aday olması beklenen mevcut milletvekillerinin isimlerini bize gönderip ‘Falanca aday olmasın, çünkü buradaki insanlar çok mağdur oldu’ diyorlar. yurttaşları onu kim vurabilirse onu vursun’.

Şikayetçi bazen belediye başkanı, bazen AK Parti il ​​veya ilçe başkanları ve yöneticileri, bazen vali veya kaymakamlardır.

Bu nedenle milletvekili adaylarının belirleneceği il ve ilçelerde mevcut belediye başkanlarının performanslarına ve vatandaşlık bağlarına bakılarak buna göre karar verilmesinde fayda var. Bu kadarını söyleyeyim. Çünkü milletvekili adaylarının belirlenmesinde AK Parti’ye oy veren seçmenin birçok beklentisi var.

Önüme çıkan herkese soruyorum ‘Kimi milletvekili adayı olarak görmek istersiniz?’ Cevaplarının ne olduğunu biliyor musun?

“Aklımızda herhangi bir isim yok. Çünkü isim vermek istemiyoruz. Biz sadece milletvekili adaylarının nasıl olması ya da olmaması gerektiğini biliyoruz.’ (KAYNAK)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu