Yaşam

Aldatma 24. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Güzide Tarık’ı Hapishaneye Koymak İçin Kolları sıvadı!

Atv’nin sevilen dizisi Aldatma 24. yeni bölümüyle 30 Mart Perşembe akşamı ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Güzide, oğlunun babasını uçurumdan atmak istediğini öğrenir ve orada yetişir. Evvel, Tarık’a kendisinden ve çocuklarından ne istediğini sorduğunu, ardından birlikte o uçurumdan atladığını ve rahat etmelerini istediğini söylüyor. Aldatmaca 24. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seçkin Tarık’ı hapse attırmaya çalışıyor.

Perşembe Dizileri 2022

Güzide Tarık’ı Hapishaneye Koymak İçin Kolları sıvadı!

Aldatma dizisinin 24. bölümünün ikinci bölümünde; Tarık’ın kendisini öldürmek için saldırdığını öğrenen oğlunun peşine düşer. Ozan tam babasını öldürmek üzereyken Güzide büyür. Güzide uçurumun başında Tarık’a kendisiyle birlikte atlayıp ölmeyeceğini, parasını yiyeceğini söyler. Ardından hızla avukatını arayarak Tarık’ı hapse attırmak için harekete geçer. İşe en yakın arkadaşlarıyla konuşup işbirliği yaparak başlayan Güzide, Tarık’ı hapse attırmak için yemin eder.

İşte Aldatma 24. bölüm 2. fragmanı…

CHEAT SERİSİ 23. BÖLÜM ÖZETİ!

Güzide evinin önünde silahlı saldırıya uğruyor. Bu saldırıda yardımcısı yaralandı. Bu durumu çocuklarına anlatmak isteyen Güzide, Oylum ve Ozan’a ulaşamaz. Oylum senin Tolga’yı artık sevmediğini düşünüyor. Bu durumu fırsat bilen Behram, Oylum’u almak için onu akşam yemeğine davet eder.

Şaşkınlığından etkilenen Oylum, o geceyi Behram’la geçirir. Ertesi gün evine geldiğinde annesine yapılan saldırıyı öğrenir. Saldırıyı öğrenen Behram, hızla o kişiyi bulur ve Güzide’nin önüne çıkarır.

Güzide, Berham’ın yapmak istediğini kabul etmez. Ancak bulduğu adamın itirafı onu tahrik eder. Kendisini öldürmek isteyenin Tarık olduğunu öğrenir. Eve gider ve çocuklarına durumu anlatır. Ozan annesine düşünmeden bir şey yapmayacağını söyler. Ancak onu dinlemez ve önce kardeşini otel odasından alır ve arkadaşının evine bırakır.

Sonra babasıyla tanışmak istiyor. Tarık, oğlunun buluşmak istediği yere gittiğinde kendisini elleri bantlanmış bir şekilde direksiyon başında baygın halde bulur. Ozan babasından artık annesine ve ailesine zarar vermesini istemediğini, el frenini çekip o uçurumdan aşağı inmesini ister.

Tarık oğluna çok yalvarır. Ancak Ozan, yaptıklarına daha fazla dayanamayacağını, annesini öldürmek istemesine dayanamayacağını söyler ve arabasının tabancasını çeker. Tarık oğluna ne isterse onu yapmasını söyleyerek yalvarmaya başlar. Ozan gerçekten babasını ölüme mi sürükleyecek?

Aldatma dizisi yeni bölümüyle 30 Mart Perşembe akşamı 20:00’de seyircisiyle buluşacak.

Aldatma 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Güzide, Tarık’la Uçurumdan Atlayacak mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu