Haber

Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe Kulüpleri Ramazan Bayramı Mesajlarını Yayımladı

Beşiktaş Kulüp Lideri Ahmet Işık Çebi, Galatasaray ve Fenerbahçe kulüpleri Ramazan Bayramı münasebetiyle tebrik mesajı yayınladı.

Ahmet Işık Çebi, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, Kahramanmaraş’ta yaşanan sarsıntı nedeniyle Ramazan Bayramı’nı üzüntü ve üzüntü ile karşıladıklarını belirterek, şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlar, inançların, örf ve adetlerin yaşatıldığı, sergilendiği, vefa ve paylaşmanın değerinin bir kez daha hatırlandığı, insanlar arasındaki sevgi ve saygının pekiştiği özel günlerdir. Cemaatimizin, vatandaşlarımızın ve tüm İslam aleminin gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Ramazan Bayramınızı en derin duygularımla kutlar, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar dilerim.

Galatasaray Kulübü’nün mesajında, “Tüm milletimizin ve camiamızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimizle kutlar, sevgi, dostluk ve barış dolu günler dileriz.” Fenerbahçe Kulübü paylaşımında, “Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle tebrik eder, ülkemize ve camiamıza sağlık, huzur, birlik ve beraberlik içinde yaşayacağımız nice bayramlar dileriz. Bu anlamlı günde, kaybettiğimiz tüm canlarımızı bir kez daha anıyoruz. deprem felaketinde.” terimler kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu