Haber

EMITT’te Edremit’e Büyük İlgi

26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te Edremit standı yerli ve yabancı ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, her yıl 40 bine yakın ziyaretçiyi ağırlıyor. 26 ülkeden 461 katılımcıyı ve bölüm profesyonellerini bir araya getiren EMITT, dünyanın dört bir yanından tatil yerleri ve seyahat fırsatları görmek isteyen turistleri ağırlıyor.

Edremit Belediyesi de uluslararası fuarda yerini alarak yeşil ve mavinin buluştuğu Edremit’in tarihini, doğasını, kültürünü, zeytinini ve zeytinyağını EMITT’te tanıtıyor. 12-15 Nisan tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi 7. Salon 7221 numaralı standında ziyaretçilerini ağırlayan Edremit standında bölgenin öne çıkan fiyatları anlatılıyor. Belediye yetkilileri tarafından bölge hakkında bilgi paylaşılırken, Başkan Yardımcıları Tayfun Yaşam ve Tayfun Gerkuş konuklara Edremit’in simgesi, zeytin fidanı, zeytin kolonyası, zeytin sabunu ve “Edremit’in Sabahattin Ali’si” kitabını ikram etti. Edremit Belediyesi, Edremit’i merak eden herkesi 15 Nisan sonuna kadar 7. Hol Edremit 7221 nolu standına davet ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habersariyahsi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu