Haber

Fenerbahçe, Emre Demir’i kadrosuna kattı

Fenerbahçe Kulübü, futbolcu Emre Demir’i transfer ettiğini açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüz, FC Barcelona’da forma giyen Emre Demir’in transferi için kulüp ve oyuncu ile anlaşmaya varmıştır. Genç oyuncu bedelsiz olarak kadromuza dahil olmuştur. Emre’yi ağırlamıştır.” 4,5 yıldır renklerimize bağlı olan Demir, kulübümüze, hedeflerimize giden yolda barikat olmuştur.Formamız hayırlı olsun.” ifadeler kullanılmıştır.

Ülker Stadı’nda düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulunan yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki, “Bizi mutlu eden bir transfer. Türk oyuncu merkezli bir takım kurma şevkimiz hiç bitmiyor. Profil değil. hem yaş hem de yetenek açısından tartışılabilecek bir şey. Daha önce refleksimiz onu kadromuza katmaktı.” Avrupa’ya gitmişti. O bizim kaderimizdeydi, Fenerbahçe’nin de kaderinde vardı. Bunu geleceğe büyük bir yatırım olarak görüyoruz. Kendisine Fenerbahçe ve milli takım forması altında nice başarılar diliyorum.” dedi.

Çok heyecanlı olduğunu söyleyen Emre Demir şunları söyledi:

“Burada olduğum için çok mutluyum. Menajerim Ahmet Bulut bana ‘Fenerbahçe kulübü seni istiyor’ dediğinde çok heyecanlandım ve bunun gerçekleşmesi için kendisiyle görüştüm. Burada olduğum için çok mutluyum, çok heyecanlıyım. .Bir an önce taraftarımızın karşısına çıkıp yapışkanlı formayı giymek istiyorum.Birçok destek mesajı aldım.Herkese teşekkür ederim.Umarım bu sene şampiyonluk gelir.”

haberaksehir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu