Yaşam

Organizasyon 65. Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Organizasyon Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT1 ekranlarının en sevilen dizisi Teşkilat dün akşam 65. yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. TIMS&B Productions imzalı zeka, aksiyon ve drama dizisi her yeni bölümüyle seyircisini ekran başında buluşturuyor. Başrollerini Deniz Baysal Yurtçu ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı Organizasyon yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Yeşkilat son bölüm tek parça tam ekran izle…

Organizasyonun son bölümünde; Ömer, Hasan Atmaca’nın notu David Hartley’e gönderdiğini öğrenir. Bu, kafasının çok karışmasına neden olur.

Bu sırada Ömer ve Sacide arasında büyük bir tartışma çıkar. Ajans ekibi, savunma sanayisine yönelik tehdidin devam ettiğini öğrenir.

Teşkilatın bir sonraki planı, Hartley’nin bir sonraki hamlesini tekrar durdurmaktır. Hartley planını gerçekleştirirken Hasan, gerçeği Atmaca’ya doğru ilerletmekten çekinmez.

Efkar, Hartley ile olan hesabını kapatmaya ant içer. Kendi planını adım adım uygulayacaktır.

Efkar’ın bilmediği şey, Ömer ve grup için büyük bir sürpriz hazırlandığı ve hepsinin adım adım oraya doğru ilerlediğidir.

Ajans Önceki Bölümde Neler Oldu?

Başarılı operasyonun ardından Frederick’i alan ekip, çıkış planını uygularken çatışmanın ortasında kalır. Efkar’ın namlusunu hedef alan Hartley için tehlike çanları çalmaktadır. Savunma sanayisine yönelik bir tehdit oluşacağını öğrenen grup vakit kaybetmeden harekata başlama kararı alır. Hartley’e ulaşmaya çalışan Ömer, Hasan Atmaca hakkında çok değerli bilgiler edinir. Efkar’ın Hartley planı sonucunda karşısına hiç beklemediği biri çıkacaktır. Hartley ve Efkar arasındaki savaşı başlatacak düğüm kopmak üzere!

Organizasyon Bölüm 65 Tek Segment İzleme Ekranı

ORGANİZASYON SON BÖLÜM TEK MODÜL TAM İZLE EKRAN

haber-cal.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu