Haber

Canlı yayında Kılıçdaroğlu’nun sesi birden yükseldi: Aynı soruyu Erdoğan’a da sorar mısınız?

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk canlı yayınına katıldı. Serap Belet ve Kürşad Oğuz’un sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, gündeme ilişkin değerli açıklamalarda bulundu.

SORUYU DUYDUĞUNDA SESİ YÜKSELDİ

Programda Mansur Yavaş’ın mitinglerini hatırlatan Kürşad Oğuz, terörle mücadele konusunda en sert açıklamaları Yavaş’ın yaptığını belirterek, “Acaba işin bu kısmı Yavaş’a mı kaldı?” diye sordu. Bunun üzerine sesini yükselten Kılıçdaroğlu, “Meydanlarda söylüyorum, bizim kırmızı çizgimiz insanımızdır, vatanımızdır. Daha ne diyeyim. Aynı soruları HÜDA PAR için Erdoğan’a da sorar mısınız? Türk bayrağı değil, Türk bayrağı neden ona tepki yok?”

HÜDA PAR’DAN BAHÇELİ’YE TEPKİ

HÜDA PAR üzerinden Bahçeli’ye de yüklenen Kılıçdaroğlu, “Hani Bahçeli milliyetçiydi, ‘Bayrağımı ezdirmem’ dedi, neden sesini kısmıyor. Siyasiler gelip de gelmiyor. esen rüzgara göre gidin liderler buluşuyor hüda par genel başkanı yok utanıyorsanız neden listeye koyuyorsunuz niye yoktu devleti yönetemezler devleti yönetemezler Artık bitti. Erdoğan’ı eleştirdiğim gibi HÜDA PAR’ı da MHP’yi de eleştiriyorum.” söz konusu.

“HÜDA PAR NEDİR?”

Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Daha düne kadar Gaffar Okan’ın katillerini kendi içinde tutan yapıyla nasıl bir araya gelebilirsiniz? Bize ‘HDP masanın neresinde’ diyorlar. Peki HÜDA PAR nerede SADAT aynı şekilde çıktı Türkiye Cumhuriyeti devletini kaldıracağız resmi dil arapça olacak diyor bu MİT müsteşarı Erdoğan’ın danışmanı yanında oturuyor Türkiye böyle mi olur yönetilir?”

haberyomra.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu